Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance droga krajowa nr 50. Mamy zawartą współpracę ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na terenie kraju. Teren działania droga krajowa nr 50. Jeśli jesteś na drodze krajowej nr 50 sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierowane jest do wszystkich użytkowników drogi krajowej nr 50.

Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej wypracowaliśmy w ciągu wielu lat. Gdy awaria jest prostego typu, może zostać naprawiona od ręki, natomiast gdy jest trudniejsza do usunięcia, proponujemy zwykle jeden z naszych serwisów mechanicznych, z jakim współpracujemy.

W ramach twojego assistance mechanik będzie w stanie usunąć usterkę w twoim samochodzie. Mamy za sobą wiele lat działalności, dzięki czemu wypracowaliśmy kontaktu do wielu zaufanych serwisów mechanicznych. W razie potrzeby wyznaczymy miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną odnalezione oraz rozwiązane. Gdy wyrazisz taką chęć, możemy odholować twoje auto w miejsce, jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy na Drodze krajowej nr 50